5.5 C
Warszawa
sobota, 30 maja, 2020

Kapryśna pogoda. Wielkanoc w kratkę [PROGNOZA POGODY]

Wreszcie poznaliśmy prognozy pogody na Święta Wielkiej Nocy w Polsce. Cały Wielki Tydzień zapowiada się ciepło i słonecznie, jednak już w lany...

Wypłać gotówkę z banku. Niedługo możesz mieć z tym poważny problem

Jeżeli potrzebujecie gotówki na weekend lepiej wypłacić ją wcześniej. W nocy z soboty na niedzielę banki przewidują przerwy techniczne, jednak dostęp do konta może być utrudniony już od sobotniego wieczoru.

Dostęp do gotówki i konta bankowego w ten weekend może być utrudniony. Od sobotniego wieczoru klienci wielu banków będą mieli problemy zarówno z wypłaceniem gotówki, jak i dostęp do konta oraz aplikacji mobilnych.

Utrudnienia w ING

Od godziny 8 rano w sobotę nie działa mobilna bankowość w ING. Na utrudnienia wieczorem muszą być przygotowane także osoby korzystające z aplikacji ING Makler Mobile.

Przewidziano również dwukrotne przerwy w funkcjonowaniu wpłatomatów sieci. Nie będą działały w nocy z soboty na niedzielę od północy od 5.30 oraz od 23 do 2.30 z niedzieli na poniedziałek.

Wpłać lub wypłać gotówkę wcześniej, najlepiej telefonem – pamiętaj o bezpiecznym bankowaniu w czasie epidemii – radzą przedstawiciele banku.

Utrudnienia w Credit Agricole

Od późnych godzin wieczornych, od godziny 22 w sobotę prowadzone będą prace techniczne w Credit Agricole. BLIK, CA24, automatyczny serwis telefoniczny IVR, a także płatności internetowe nie będą aktywne aż do 10 rano w niedzielę.

Jeśli planujesz przelewy, zrób je wcześniej. Przepraszamy za utrudnienia – uprzedza Credit Agricole. – Karty płatnicze w sklepach i punktach usługowych oraz przy wypłacie z bankomatów będą działać normalnie. Zachęcamy jednak, żebyś został w domu – dodano.

Utrudnienia w T-Mobile

Prace techniczne przewidziano także w usługach bankowych T-Mobile. Przerwa potrwa w tym przypadku od 23 w niedzielę wieczorem do 8 rano w poniedziałek. Niemożliwy będzie dostęp do konta przez bankowość internetową oraz aplikacje mobilną.

Utrudnienia w PKO BP

Od północy w niedzielę do godziny 6 rano nie będą działać usługi banku PKO BP. Niedostępne będą serwis internetowy i telefoniczny iPKO oraz iPKO biznes, płatności w sklepach internetowych za pomocą „Płacę z iPKO”. 

Jeśli w tym czasie planujecie ważne zakupy lub inne operacje finansowe – prosimy zróbcie je wcześniej – poinformował bank. Problemy z dostępem mogą także wystąpić w poniedziałek od północy do godziny 4 rano.

Źródło: money.pl/24news.pl

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

- Advertisement -
- Advertisement -

Najnowsze

Zamordowanie ministra Pierackiego

15 czerwca 1934 roku polska opinia publiczna została wstrząśnięta informacją podaną przez Polskie Radio, że od kul zamachowca w późnych godzinach popołudniowych padł przed...

Mity hollywoodzkie i walka w mediach

Przed ceremonią wręczania Oskarów na ekranach pojawiają się kolejne filmy nominowane do tej nagrody. Od dłuższego czasu na ekranach znajduje się obraz „Gwiezdne wojny:...

Polański w Matni

Sytuacja wokół osoby Romana Polańskiego przypomina istny teatr absurdu. Premierę „Oficera i szpiega” należy omawiać w kontekście upartego ścigania reżysera przez amerykański wymiar sprawiedliwości...

Najważniejsza wojna świata – o sztuczną inteligencję

Sztuczna inteligencja, Artificial intelligence. Obrazek ilustracyjny. Źródło: pixabay Najważniejszym starciem amerykańsko-chińskim nie jest wojna handlowa, nie jest nim...

Koronawirus w Polsce. W szpitalach zaczyna brakować miejsc dla chorych

Koronawirus w Polsce. Mimo że zakażeń jest znacznie mniej niż prognozowano, a liczba chorych rośnie w dość spokojnym tempie, to już pojawiają...

Wypłać gotówkę z banku. Niedługo możesz mieć z tym poważny problem

Jeżeli potrzebujecie gotówki na weekend lepiej wypłacić ją wcześniej. W nocy z soboty na niedzielę banki przewidują przerwy techniczne, jednak dostęp do...

Minister zdrowia chciał ostrych ograniczeń. Prezydent go zdymisjonował

Prezydent Brazylii Jair Bolsonaro zdecydował o zdymisjonowaniu dotychczasowego szefa Ministerstwa Zdrowia Luiza Henrique Mandetty. Nowym ministrem będzie onkolog Nelson Teich.